Triple Celebration in Warners, NY
Triple Celebration in Warners, NY

Parish Celebrates the 70th Anniversary of Ministry;
Pastor Marks the 20th Anniversary of Holy Priesthood and
New Mosaic and Domes Blessed

У 20-ту Неділю після П’ятидесятниці громада парафії святого апостола і євангелиста Луки у Ворнерс, Н.-Й, отримала велике благословення та радість прийняти з урочистим візитом Його Високопреосвященство Митрополита Антонія, правлячого ієрарха Східної Єпархії Української Православної Церкви США, та Правлячого Архиєрея Західної єпархії УПЦ США Архиєпископа Даниїла.

Подія стала незабутньою для парафіян, які святкували цього дня 70-ліття заснування парафії та 50-ліття утворення сестринства. Особливим цей день був також і для настоятеля храму – протоієрея о. Миколи Андрушківа, котрий відзначав 20-ліття своєї хіротонії.

На вході в храм перед початком Божественної Архиєрейської літургії, яку очолили Митрополит Антоній та Архієпископ Даниїл, парафіяни, чинний голова церковної управи Григорій Лісничий та колишній голова Леонід Ємець, а також теперішня та колишня голови сестринства Лариса Семенчук-Ензер і Валентина Жовніренко урочисто, з хлібом та квітами, привітали владик та запросли їх до храму. У самому храмі з вітальним словом владик зустрів настоятель протоієрей Микола Андрушків.

У цей Недільний день у церкві зібралося багато священиків, парафіян та гостей, котрі приїхали з різних куточків Америки для того, щоб молитовно та урочисто відсвяткувати ці події. Настоятелю храму співслужили о. Василь Шак, о. Василь Довган, о. Мирон Коростіль, о. Олександр Яцків, о. Віталій Павликівський та диякон Святослав Готь.

Ще однією подією стала хіротонія у іподиякони Вільяма Семанчука-Ензера, котрий ревно й віддано служить Церкві Христовій, а особливо багато років присвятив розбудові та відновленню парафії.

На літургії були присутні семінаристи Свято-Софіївської духовної семінарії: іподиякон Мирослав Микитюк, іподиякон Ярослав Білоган, семінаристи Павло Висоцький та Андрій Ватрич, котрі допомагали, прислуговуючи у вівтарі, а також співці семінарійного хору – іподиякон Микола Зомчак, іподиякон Ігор Процак, семінарист Максим Журавчик.

У кінці літургії Митрополит Антоній та Архиєпископ Даниїл разом з усім духовенством та парафіянами привітали о. Миколу з 20-літтям його священства, складаючи побажання з вірою та наснагою продовжувати служити та трудитися у Винограднику Христовому. Особливим подарунком стала медаль преподобного Іова Почаївського. Нею нагородили о. Миколу за його посвяту та постійну наполегливу працю в парафії, якою він опікується вже протягом багатьох років свого служіння.

Одразу після Божественної літургії Архиєпископ Даниїл звершив чин освячення мозаїки та куполів над головним входом у храм, які були встановленні напередодні святкування.

Після освячення Високопреосвященні Владики, помолившись, благословили страви та розпочали урочистий бенкет, приготовлений добродійками, сестрицями та парафіянами під чуйним керівництвом добродійки Наталії Андрушків.

Упродовж усього свята звучало чимало красномовних привітань від багатьох парафіян, гостей та священиків. Особливими словами та щирою подякою за дружбу й довіру отця Миколу привітав о. Віталій Павликівський разом з добродійкою Олександрою. До них приєдналися й інші отці, подарувавши квіти та ікону.

Приємною несподіванкою, яку підготували парафіяни та вихованці української школи, став святковий концерт із читанням поезій, співами і танцями, присвяченими отцеві. Закінчилося святкування тортом у формі церкви, який прихожани спекли для свого настоятеля.

Заключну промову колишнього голови церковної управи Леоніда Ємеця довершило виконання кількох українських народних пісень семінаристами Свято-Софіївської семінарії та спільної молитви «Достойно є». Таким запам’ятався всім цей благословенний день!

автор - Іподиякон Ярослав Білоган

Celebrations in Warners, NY

Photos by Subdeacon Yaroslav Bilohan

(94 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873