Храмове свято в Українській Православній Парафії Всіх Святих в Ню Йорку
Храмове свято в Українській Православній Парафії Всіх Святих в Ню Йорку

23 червня 2019 року Божого в Українській Православній Парафії Всіх Святих в Ню Йорку відбулося Престольне Свято Всіх Святих! 

Ми радо вітали наших дорогих гостей Високопреосвященніших Митрополита Антонія та Архиєпископа Даниїла! Божественна Літургія, сповнена благодаті, наповнила серця вірян радістю та миром.

Архієрейська Служба Божа супроводжувалася чудовим співом церковного хору, під керівництвом регента-добродійки Стефанії Годіно, котра в цей день відзначала ще одне свято-свій День народження. Високопреосвященніші Владики радо привітали добродійку, подякувавши їй за багаторічну працю та професіоналізм. 

Після Святої Літургії усі мали змогу насолодитися смачними стравами, якими гостинно частували усіх наші сестриці із Сестринства Святої Марії, та переглядом цікавого концерту в церковній залі який дуже професійно підготували та провели наші талановиті і щирі парафіяни Олег та Тетяна Лапковські.

Свято проходило у чудовій, дружній та родинній атмосфері! До нас завітали численні талановиті гості, які порадували нас своєї творчістю. Щиро вдячні усім, хто долучився до нашого надзвичайного Храмового Свята!

Дякуємо голові парафіяльної управи парафії п. Петру Плісаку та Братству Святого Володимира за чудово виконану чоловічу працю по підготовці до свята! 

Нехай Боже Слово, почуте у нашому Храмі потрапляє глибоко у ваші серця та плідно проростає міцною вірою, любов‘ю, добром та милосердям!

Parish Feast Day at All Saints Ukrainian Orthodox Parish in New York City

Photos by the parish community faithful

(53 images)


Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873