Об’єднання Спільних Зусиль УПЦ США та СУА в Благодійній Допомозі Україні
JOINT EFFORTS

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA

CONSISOTRY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

Об’єднання Спільних Зусиль УПЦ США та СУА в Благодійній Допомозі Україні

 

В понеділок, 18 травня 2015, в Консисторії Центру Митрополії УПЦ США, Преосвященний Єпископ Даниїл зустрівся з Маріанною Заєць, Головою Союзу Українок Америки (СУА).

На зустрічі були розглянуті спільні проекти Української громади в Сполучених Штатах Америки та спроможність різних благодійних організацій допомогти пораненим солдатам та біженцям, які стали жертвами збройного конфлікту на Україні.

З благословення Високопреосвященнішого Митрополита Антонія, Єпископ Даниїл розповів Голові СУА про благодійну працю Української Православної Церкви США через роботу різних прицерковних організацій, парафій, духовенства та вірних УПЦ США. Багато уваги було приділено розповіді про недавню подорож Єпископа Даниїла до Військового Госпіталю у місті Львові, де сотні поранених солдатів отримали фінансову допомогу від Української Православної Церкви США.

Крім того, обговорювалася також необхідність надання допомоги численним біженцям з Східної України, які знайшли притулок в столиці України - Києві та інших містах і селах по всій країні. Обоє, Єпископ Даниїл та пані Заєць поділився одні з одним досвідом УПЦ США та СУА у благодійній праці та вирішили об’єднати свої зусилля у допомозі тим, хто її потребує на Україні.

У присутності Високопреосвященнішого Митрополита Антонія, Предстоятеля Української Православної Церкви США, пані Маріанна Заяць, діючи від імені Союзу Українок Америки передала Єпископу Даниїлу, Голові Консисторії УПЦ США чек на суму $ 10,000 для того, щоб допомогти благодійній просвітницькій праці Церкви, забезпечуючи негайну допомогу пораненим, біженцям та потребуючим на Україні.

У своїх словах подяки обоє, Митрополит Антоній та Єпископ Даниїл наголосили про важливу роль, яку відіграє СУА в житті Української громади тут у Сполучених Штатах Америки, забезпечуючи необхідною допомогою тих, хто її потребує. УПЦ США ​​та СУА працюють “в унісон” вже протягом багатьох років, надаючи допомогу людям на Україні, постраждалим від стихійних лих та надзвичайних ситуацій, таких як Чорнобильська катастрофа; жертвуючи мільйони доларів для надання стипендій на Україні та в діаспорі; надаючи допомогу дітям-сиротам та жінкам похилого віку; допомагаючи збереженню Українсько-Американської національної ідентичності, культурної спадщини та національних традицій тут у Сполучених Штатах Америки.

Наступна зустріч пані Заєць з Єпископом Даниїлом запланована на другу половину місяця червня, коли Єпископ повернеться з Місійної Подорожі на Україну до центрів де поселилися біженці, військових госпіталів та дитячих будинків-сиротинців. На зустрічі планується обговорення останніх новин того, що робиться на Україні та звіт про спільні зусилля серед населення України, яке продовжує страждати від жорстокої реалії війни.

Share This:< PreviousNext >
image
Memory Erternal
05/27/2015
You might also like:

Strategic Plan

image
image
Prayer Books
Prayer Books
Calendar 2024
Calendar 2024
Prayer Book
Prayer Book

  

Recent Galleries
Metropolia
Directories
Institutions
Organizations

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873