Святкування річниці Незалежності України в Постійному представництвi України при ООН у Нью-Йорку!

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCH OF THE USA
CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS
PRESS RELEASE

Святкування річниці Незалежності України в Постійному представництвi України при ООН у Нью-Йорку!

14 вересня 2010 р.,  в Нью-Йорку Постійне представництво України при ООН провело офіційне прийняття з нагоди відзначення 19-ї річниці Незалежності України.
 
У велелюдному заході з нагоди найважливішого для всього українства національного свята взяли участь Високопреосвященний архієпископ Антоній, голова Консисторії Української Православної Церкви в США у супроводі о. Iвана Синевського, посли та генеральні консули переважної більшості країн Європейського союзу, Азії, Африки та Латинської Америки, керівництво і працівники Секретаріату ООН, інші численні представники акредитованого в Нью-Йорку світового дипломатичного корпусу, а також діячі української діаспори.

З вітальним словом до гостей звернувся Постійний представник України при ООН, Посол Юрій Сергеєв, який наголосив на досягненнях у сучасному політичному й економічному житті України, підкресливши, що, за роки незалежності Україні вдалося утвердитися як демократичній державі, яка сповідує європейські цінності, і зайняти помітне місце на міжнародній арені.

Share This:< PreviousNext >
You might also like:

Strategic Plan

Prayer Books
Calendar 2020
Prayer Book

  

Recent Galleries

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873