Javascript Menu by Deluxe-Menu.com

Неділя жінок мироносиць

Христос Воскрес!

В сьогоднішню неділю, другу після Великодня, Православна Церква молитовно згадує жон – мироносиць і також Йосипа Аримафейського і Никодима – таємних учнів Христа, двох фарисеїв, які ховали Господа.

Сьогодні свято прославлення вірності. Тільки любов і тверда віра можуть зробити людину вірним до кінця, і навіть перемогти страх смерті. Так весь час в історії людства, любов і віра перемагають. Єдине що може змагатися зі смертю і перемогти її це любов та віра.

Легко бути вірним Господу у торжестві і радості, а от залишитись вірним Йому в день Його ганебної смерті це була справжня віра. Так і наша віра. Вона без вірності неможлива, тому що різні бувають обставини у нашому житті. Коли ми сумуєм, хворієм, страждаєм ось тоді коли ми збережем вірність Господу це і є справжня віра.

Сьогодні ми прославляємо усіх жінок тому що цей день благословенний для кожної жінки – християнки. Жінки – християнки служили і служать Господу завжди.

Хто примусив жон – мироносиць раніш світанку бігти до гробу Христового з миром щоб за юдейським звичаєм намастити його тіло, не зважаючи ні на страх, ні на темряву, ні на те що коло гробу варта, а на гробі великий камінь і печатка синедріону? До цього всього примусила цих жінок їх любов до Господа. Ось така була і є роль жіноцтва в історії християнства. Вірні Христу і його святій церкві були і матері, і дружини, і наречені, і монахині, і цариці, і юродиві, багаті і бідні – по різному могла і може служити жінка Церкві Христовій, бо вона покликана до служіння Божого через Матір Божу.

Ми чуємо милозвучні співи нашого жіноцтва в наших церковних хорах, ми бачимо щиру працю нашого жіноцтва у парафіяльному житті, в їхній благодійності, і це не сива давнина, а це нинішній день.

Як чудово що неділя жон – мироносиць у цьому році святкується саме у День Матері

Сьогодні ми вітаємо Вас усіх з Днем Матері - матерів, дружин, бабусь, сестер, хресних матерів, нехай Господь благословить Вас.

Будемо усі іти непохитно до правди, до світла, і волі, бо цим шляхом ішов Господь.

Христос Воскрес!   Воістину Воскрес!

о.Зіновій Жарський

Strategic Plan

   UOW Archive            UOL Archive

 Prayer Books              Green Prayer Book
 
     
 

Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495;
South Bound Brook, NJ 08880
732-356-0090 (Phone) / 732-356-5556 (Fax)

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue; Somerset, NJ 08873

Email:
consistory@uocofusa.org
webmaster@uocofusa.org 

   News
 Announcements
 All
 
 

Powered by Orthodox Web Solutions