Javascript Menu by Deluxe-Menu.com

UKRAINIAN ORTHODOX CHURCHO F THE USA

CONSISTORY OFFICE OF PUBLIC RELATIONS

PRESS RELEASE

 

Свято дітей Знам’янського дитячого будинку-інтернату

директор Тетяна Іванівна Валько

 

Свято для дітей Знам’янського дитячого будинку-інтернату розпочалось з перших кроків , які вони зробили у місті Києві, куди їх запросив Владика Даниїл єпископ Української Православної церкви США. Мар’яна Воронович організувала екскурсію до дельфінарію, на якій діти побачили Різдвяне шоу дельфінів. Було багато позитивних емоцій, захвату, щастя, сміху.

Потім почалося свято справжньої духовності, безмежного добра та любові: Новорічна ялинка в столиці на Софіївській площі, екскурсія до Софіївського Православного собору, Свято-Архангело-Михайлівського монастиря, Майдану Незалежності і, звичайно, Макдональдс.

Діти отримали багато уваги і подарунків, в цей день здійснювалися їх найзавітніші мрії та побажання, здавалось, що вони попали в казку, навіть нам, працівникам закладу, дійсність здавалась казковою, яку створив Владика Даниїл із благословенням Високоприосвященнішого Митрополита Антонія, Української Православної Церкви США.

Низький уклін та подяка Владиці Даниїлу, Високоприосвященнішому Митрополиту Антонію та віруючим Української Православної Церкви із США за святкові дари та постійну допомогу в створенні гігієнічних та естетичних умов утримання дітей та вихованні високої духовності, любові та поваги до ближнього.

Share This:< PreviousNext >
You might also like:
Strategic Plan

   UOW Archive            UOL Archive

 Prayer Books              Green Prayer Book
 
     
 

Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495;
South Bound Brook, NJ 08880
732-356-0090 (Phone) / 732-356-5556 (Fax)

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue; Somerset, NJ 08873

Email:
consistory@uocofusa.org
webmaster@uocofusa.org 

   News
 Announcements
 All
 
 

Powered by Orthodox Web Solutions