Javascript Menu by Deluxe-Menu.com

Сказав Ісус: "О жінко, велика віра твоя!
Нехай буде тобі, як ти хочеш."
Мт.15:28


В Ім'я Отця і Сина, і Святого Духа!


Дорогі браття і сестри!


Сьогоднішня Євангелія - про зцілення. Чим зцілення дочки жінки хананеянки виділяється з-поміж інших зцілень та чудес, які Ісус чинив протягом Його земного буття? Чому саме ця історія потрапила до Святого Письма? Чим вона цінна саме для нас, християн 21 століття?

У той час Ісус залишив Юдею і подорожував у країні Тирській і СідонськіЙ. Очевидно, чутка про дивовижні зцілення уже випередила Ісуса. Жінка, що мала хвору дочку, дізналася про Спасителя, і вирішила просити у Нього допомоги. Вона знала про що вона буде говорити з Ісусом. Найбільшою проблемою її життя було здоров'я її дитини. Не вагаючись, вона підійшла до Господа і розповіла Йому про своє горе. Ісус мовчав. Але жінка наполягала, вона прийшла сюди, щоб отримати найнеобхідніше, і не хотіла залишитися з нічим.

Відповідь доброго Спасителя може здивувати і розчарувати нас: “Ти, жінко, не з тої вибраної нації, для якої Я посланий.” Скільки людей вже змогли отримати бажане від Ісуса, а жінка-хананеянка не входила у число тих щасливчиків тільки з причини свого не ізраїльського походження. Вона не стала вказувати на цю несправедливість, вона просила Господа про милість. Вона вірила, що Ісус може зробити це чудо і намагалася упросити Його допомогти їй. Страждання навчили її смиренню, а любов до хворої дитини- наполегливості.

Ось що зробило жінку-хананеянку особливою настільки, що Ісус зміг поставити її у приклад для нас усіх: віра, смирення і наполегливість у молитві. Коли світ цей проповідує гордість, Господь хоче бачити нас смиренними. Коли безвір'я панує, і усі вимагають пояснення кожній події і Він хоче, щоб ми довіряли Йому У наших найпотаємніших бажаннях і потребах. Коли “пристосуватися до віяння часу” вважається чеснотою, і за-для вигоди люди можуть змінювати навіть свій світогляд, Ісус чекає від нас постійності.

Довіряймо ж Богові. Він ніколи не залишить щиру молитву віри без відповіді. Він пошле Своє благословіння у найкращий час і спосіб для нас. Нехай буде нам по вірі нашій.

о. Іван Лимар
Trenton, NJ

Share This:< PreviousNext >
You might also like:
Strategic Plan

   UOW Archive            UOL Archive

 Prayer Books              Green Prayer Book
 
     
 

Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495;
South Bound Brook, NJ 08880
732-356-0090 (Phone) / 732-356-5556 (Fax)

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue; Somerset, NJ 08873

Email:
consistory@uocofusa.org
webmaster@uocofusa.org 

   News
 Announcements
 All
 
 

Powered by Orthodox Web Solutions